ГУРТКОВА РОБОТА ТА ХУДОЖНЯ САМОДІЯЛЬНІСТЬ

 

 Художня самодіяльність училища – успіхи та перспективи.

 

На сьогоднішній день художня самодіяльність нашого училища є гарним способом самовираження та реалізації творчих здібностей. Завдяки художній самодіяльності. в учнів нашого училища насичене позаурочне життя. На гурткових заняттях учні вчаться театральній майстерності, вокалу та інструментальній музиці. Без художньої самодіяльності не обходиться жоден  позакласний захід училища.

 

Наша художня самодіяльність – це молодий та живий організм, який постійно знаходиться в творчому пошуку. Вже не один рік працюють в училищі керівники гуртків Калініченко Микола Григорович, Нікулін Андрій Петрович, і за цей час їм вдалося зібрати навколо себе талановитих та небайдужих учнів, яким подобається сцена та участь у різноманітних заходах.

 

Проте старт був не з легких ... Творчо здібна дитина - вже сама по собі рідкість, а вже талановита – тим більше. Дуже великою удачею вважається, коли в художню самодіяльність приходить учень, у якого є музична освіта. Завдання керівників гуртків продовжити виявлення талановитих та обдарованих учнів, розкриття їх творчих здібностей. 

Репертуар училищної самодіяльності – оригінальний і стосується багатьох сторін життя навчального закладу.

Для оптимальної самореалізації підростаючої особистості, розвитку її індивідуальних можливостей і обдарувань, із метою превентивного виховання створено мережу різноманітних гуртків. В закладі працює 7 гуртків художньо-естетичного напрямку та спортивних секції. У них гуртковою роботою охоплено 232 учні - 46,4%,   що на 13,4 % більше ніж у минулому році. В училищі працює 20 гуртків технічної творчості, у яких охоплено 109 учнів всіх навчальних груп. Викладачами училища проводяться заняття з учнями у предметних гуртках. Таких гуртків 18, і в них займаються 195 учнів. Майже усі учні училища охопленні гуртковою роботою, а багато дітей займаються у кількох гуртках одразу. Учні, які приймають участь у виховних заходах училища та успішно представляють навчальний заклад в обласній спартакіаді ПТНЗ та різноманітних обласних конкурсах.

 

Щодо аналізу якісних показників роботи училищних гуртків, то вони визначені результативністю участі вихованців гуртків у зональних, районних, обласних, Всеукраїнських конкурсах, фестивалях, змаганнях та участі у щорічному творчому звіті.

Кожен рік ми приймаємо участь у щорічному огляді-конкурсі з художньої самодіяльності «Надія – Молодість – Майбутнє» і отримуємо призові місця.

 

 

Г Р А Ф І К

роботи гуртків художньої самодіяльності, спорту

ДНЗ «Вище професійне училище №2 м. Херсона»

у 2018-2019 н.р.


№ з/п

Назва гуртка

Керівник

Місце проведення

Дні і години

  1. 1.

БАСКЕТБОЛ

Білик Ю.Ю.

Спортивний зал

Вівторок

Четвер

17.00 – 19.00

 

  1. 2.

ВОЛЕЙБОЛ

Коротков В.М.

Спортивний зал

Вівторок

Четвер

14.00 – 17.00

 

  1. 3.

ФУТБОЛ

Білик Ю.Ю.

Спортивний зал

Понеділок

Середа

19.00 – 21.00

 

  1. 4.

Театральний

гурток

Нікулін А.П.

Актова зала

Понеділок

Середа

Четвер

15.30-17.30

 

  1. 5.

Агітбригада

Нікулін А.П.

Актова зала

Вівторок

П’ятниця

15.00-18.00

 

  1. 6.

ВОКАЛ

Калініченко М.Г.

Музична студія

Понеділок

Середа

П’ятниця

14.00 – 18.00

 

  1. 7.

ХОР

Калініченко М.Г.

Актова зала

Вівторок

Четвер

14.30 – 19.30

 ДНЗ "Вище професiйне училище № 2 м. Херсона"


Дизайн сайта: kvirtu [ @ ] ukr.net