Майстер-класи   

Двері з дерева наділені багатьма перевагами: вони гарні й довговічні. Дерево "дихає" і має природну текстуру. Якщо ви вирішили її зберегти і залакувати поверхню, то в нагоді стануть поради майстрині виробничого навчання зі спеціальності "маляр" Людмили Бойчук. У рубриці "Майстер на всі руки" - основні правила підготовки деревного полотна до покриття лаком.

Дивитись

     Облицювання стін керамічною плиткою – це гарно, практично, екологічно безпечно. Таке покриття, за умови дотримання технології, має необмежений термін служби. А величезний асортимент сучасних матеріалів дає можливість створити інтер’єр на будь-який смак. Як правильно покласти облицювальну плитку, розповість майстриня виробничого навчання з професії "Лицювальник-плиточник" Херсонського вищого професійного училища №2 Ірина Назарова у рубриці "Майстер на всі руки".

Дивитись

     Природні кольори в інтер’єрі створюють відчуття затишку. Крім меблів, таку атмосферу підтримують міжкімнатні дерев’яні двері натурального відтінку. Щоб двері мали природній вигляд і слугували десятиліттями, потрібно, по-перше, правильно нанести лакофарбне покриття, а по-друге, раз на 5 років оновлювати поверхню. Майстриня виробничого навчання зі спеціальності "маляр" Людмила Бойчук Херсонської вищого професійного училища №2 у нашому відео покаже, як це зробити у домашніх умовах.

Дивитись

Тумби  корисні і необхідні в нашій оселі. На них можна встановити лампу, покласти телефон або книгу, поставити нічний стакан води або електронний будильник. Процес  створення  та виготовлення приліжкової тумбочки майстром виробничого навчання  ДНЗ "Вище професійне училище №2 м.Херсона" Мацалковським Олексієм в програмі "Майстер на всі руки"

Дивитись

Гімнастика


Дивитись

 

"Як швидко і легко поклеїти шпалери власноруч. Майстер на всі руки"
Бажаєте змінити інтер’єр на більш привабливий, переїхали у нове житло, шукаєте власний стиль – мотив переклеїти шпалери може бути будь-який. Якщо ви готові до косметичного ремонту і вирішити зекономити, можете сміливо закуповувати рулони. Як швидко і легко поклеїти шпалери власноруч, покаже майстриня виробничого навчання з професії "штукатур", "лицювальник-плиточник" Херсонського вищого професійного училища №2 Наталія Нікітененко