РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСІВ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

ДНЗ «ВПУ № 2 м. ХЕРСОНА»

Навчальний рік

Професія

Прізвище

номінанта

Рівень

конкурсу

Місце

2019-2020

І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkillsUkraine» за напрямком «Зварювальні роботи».

 

учень групи Т -23

Постриган Роман.

 

І етап Всеукраїнського

 

І

2019-2020

Конкурс-естафета педагогічних здивувань :мої педагогічні досягнення , номінація «викладачі загальноосвітньої підготовки»

 

Викладач англійської мови Гринчак І.М.

 

Обласний

 

ІІ

2019-2020

  Всеукраїнська Теоретична Олімпіада «ТО KnaufMGK – 2019 Ukraine» для викладачів спецдисциплін за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій».

 

Викладач

Чередниченко С.Я

 

Всеукраїнський

 

ІІІ

2019-2020

науково – практична конференція Кнауф: «Підсумки діяльності освітніх проектів Кнауф за 2019 рік».

у номінації «Найбільша кількість підготовлених слухачів під час   курсового навчання за технологіями Кнауф.

 

навчально – практичного центр Кнауф , який функціонує на базі

ДНЗ « Вище професійне училище № 2 м. Херсона»  

 

 

Всеукраїнський

 

 

І

2018-2019

« Електромонтер з ремонту електроустаткування»

Учень групи Т-33 Гавриш С.

Обласний

ІІ

2018-2019

Викладач року у номінації «Кращій викладач фізичної культури»

Викладач Білик Ю.Ю.

Обласний

І

2018-2019

Корпоротивний конкурс від компанії « Снежка – Україна»

Майстер в/н Бойчук Л.Д.

Всеукраїнський

ІІІ

2018-2019

Майстер в/н «Професіонал фест»

Майстер в/н Мовчан В.

Міський

ІІ

2017-2018

майстер року-2018 номінація – «Кухар»

майстер в.н Білоус Л.Ю.

Обласний

ІІІ

2017-2018

Монтажник гіпсокартонних конструкцій

Викладач спеціальних дисциплін

Чередниченко С.Я.;

майстер в.н.

Дорошенко В.В.;

учні групи Т-29

Мілязимов Р.

35 Луковець В.

Всеукраїнський

серед команд ПТНЗ

ІХ

2017-2018

Столяр будівельний

Гузенко В. гр.. Т-25

Обласний

Всеукраїнський

І

VІІ

2017-2018

Муляр

Метельський В. гр..Т-36

Обласний

Всеукраїнський

І

 

 

2016-2017

 

 

Монтажник гіпсокартонних конструкцій

Викладач спеціальних дисциплін

Чередниченко С.Я.;

майстер в.н. Дорошенко В.В.;

учні групи Т-29: Павлюк С.

Всеукраїнський

серед команд ПТНЗ

V

2016-2017

Маляр

Мукомел О   гр.37

Ватаг М.       гр.Т-36

Мукомел О. гр.37

Обласний

Обласний

Всеукраїнський

I

II

ХIV

 

 

2016-2017

 

Класний керівник року -2017

Викладач Лисенко О.М.

 

 

Обласний

II

2015-2016

 

вчитель року-2016

номінація – «Охорона праці»

викладач Данильченко Н.В.

Обласний

2015-2016

вчитель року-2016

номінація – «Математика»

викладач Степаненко Л.В.

Обласний

VІІ

2015-2016

майстер року-2015 номінація – «Професії зварювальних робіт»

майстер в/н Мовчан В.О.

Обласний

ІІІ

2015-2016

монтажник ГКК

Плешка А., гр.Т-29

(викладач спецдисциплін Чередниченко С.Я.

Всеукраїнський

VІІ

2015-2016

електрогазозварник

Дзюба І., гр.Т-23

(викладач Руденко Ю.В.)

Обласний

ІІ

2015-2016

лицювальник-плиточник

Резвих В., гр.Т-36

(викладач Чорна С.М.)

Обласний

Всеукраїнський

І

ІІ

2014-2015

вчитель року-2015

номінація – інформаційні технології

Барвінська І.В. – викладач інформаційних технологій

Обласний

І

2014-2015

штукатур

Тригуб Р., гр.МС-1 (викладач спецдисциплін

Чередниченко С.Я.)

Обласний

І

штукатур

Тригуб Р., гр.МС-1

(викладач спецдисциплін Чередниченко С.Я.)

Всеукраїнський

І

2013-2014

лицювальник-плиточник

майстер в/н Борейко В.В.

Обласний

ІІІ

монтажник ГКК

викладач спецдисциплін Чередниченко С.Я., учні групи МС-1 Дорошенко В. і Гуцуляк Д.

Міжнародний

ІХ

кухар

Варфоломєєва Ю. гр.Т-10

Обласний

ІХ

маляр

Вансович С.С.,

Ніколайцев М.Ю., гр.56

Обласний

ІІІ

 

 

2012-2013

монтажник ГКК

майстер в/н   Мороз В.М., учень Дорошенко В.

Міжнародний

ІХ

столяр будівельний

учень Савченко І.

Обласний

І

Всеукраїнський

ХV

кухар

майстер в/н   Білоус Л.Ю.

Обласний

VIII

2011-2012

монтажник ГКК

Бондар Д.,   гр. Т-5

Всеукраїнський

ІІІ

2010 -2011

Штукатур

Потишняк І.,   гр. Т-36

Обласний

І

Республіканський

ІІ

2009 -2010

Лицювальник-плиточник

Оржеховський А.

гр.Т-26.

Обласний

ІІ