РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСІВ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

ДНЗ «ВПУ № 2 м. ХЕРСОНА»

Навчальний рік

Професія

Прізвище

номінанта

Рівень

конкурсу

Місце

2009 -2010

Лицювальник-плиточник

Оржеховський А.

гр.Т-26.

Обласний

ІІ

2010 -2011

Штукатур

Потишняк І.,   гр. Т-36

Обласний

І

Республіканський

ІІ

2011-2012

монтажник ГКК

Бондар Д.,   гр. Т-5

Всеукраїнський

ІІІ

 

 

2012-2013

монтажник ГКК

майстер в/н   Мороз В.М., учень Дорошенко В.

Міжнародний

ІХ

столяр будівельний

учень Савченко І.

Обласний

І

Всеукраїнський

ХV

кухар

майстер в/н   Білоус Л.Ю.

Обласний

VIII

2013-2014

лицювальник-плиточник

майстер в/н Борейко В.В.

Обласний

ІІІ

монтажник ГКК

викладач спецдисциплін Чередниченко С.Я., учні групи МС-1 Дорошенко В. і Гуцуляк Д.

Міжнародний

ІХ

кухар

Варфоломєєва Ю. гр.Т-10

Обласний

ІХ

маляр

Вансович С.С.,

Ніколайцев М.Ю., гр.56

Обласний

ІІІ

2014-2015

штукатур

Тригуб Р., гр.МС-1 (викладач спецдисциплін Чередниченко С.Я.)

Обласний

І

штукатур

Тригуб Р., гр.МС-1 (викладач спецдисциплін Чередниченко С.Я.)

Всеукраїнський

І

2014-2015

вчитель року-2015

номінація – інформаційні технології

Барвінська І.В. – викладач інформаційних технологій

Обласний

І

2015-2016

лицювальник-плиточник

Резвих В., гр.Т-36 (викладач Чорна С.М.

Обласний

І

Всеукраїнський

ІІ

2015-2016

електрогазозварник

Дзюба І., гр.Т-23 (викладач Руденко Ю.В.)

Обласний

ІІ

2015-2016

монтажник ГКК

Плешка А., гр.Т-29 (викладач спецдисциплін Чередниченко С.Я.

Всеукраїнський

VІІ

2015-2016

майстер року-2015 номінація – «Професії зварювальних робіт»

майстер в/н Мовчан В.О.

Обласний

ІІІ

2015-2016

вчитель року-2016

номінація«Математика»

викладач Степаненко Л.В.

Обласний

VІІ

2015-2016

 

 

вчитель року-2016

номінація«Охорона праці»

викладач Данильченко Н.В.

 

 

Обласний

 

 

 

 

 

 

2016-2017

 

 

Класний керівник року -2017

 

 

Викладач Лисенко О.М.

 

 

 

Обласний

 

 

II

 

2016-2017

 

Маляр

Мукомел О   гр.37

Ватаг М.       гр.Т-36

Мукомел О. гр.37

Обласний

Обласний

Всеукраїнський

I

II

ХIV

 

 

2016-2017

 

 

 

Монтажник гіпсокартонних конструкцій

Викладач спеціальних дисциплін Чередниченко С.Я.;

майстер в.н. Дорошенко В.В.;

учні групи Т-29: Павлюк С.

Всеукраїнський

серед команд ПТНЗ

V

2017-2018

Муляр

Метельський В. гр..Т-36

 

Обласний

Всеукраїнський

І

VІ

2017-2018

Столяр будівельний

Гузенко В. гр.. Т-25

Обласний

Всеукраїнський

І

VІІ

2017-2018

Монтажник гіпсокартонних конструкцій

Викладач спеціальних дисциплін Чередниченко С.Я.;

майстер в.н. Дорошенко В.В.;

учні групи Т-29 Мілязимов Р.

35 Луковець В.

Всеукраїнський

серед команд ПТНЗ

ІХ

2017-2018

майстер року-2018 номінація – «Кухар»

майстер в.н Білоус Л.Ю.

Обласний

 

ІІІ

 

 




ДНЗ "Вище професiйне училище № 2 м. Херсона"


Дизайн сайта: kvirtu [ @ ] ukr.net