03.12.2018 року відповідно до річного плану роботи НМПЦ ПТО у Херсонській області на базі ДНЗ « Вище професійне училище № 2 м. Херсона» для педагогів області, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників за професіями: маляр, столяр будівельний   відбувся майстер – клас.

Майстер – клас це одна з ефективних форм професійного навчання педагогів , який оснований на практичних діях, показу й демонстрації творчого вирішення пізнавального педагогічного завдання.

Майстер – клас складався з двох частин : теоретичної та практичної.

З питання «Загальні відомості про лакування, історія виникнення, властивості матеріалів, види лаків, популярність продукції VIDARON« та «Нанесення лакового покриття на дерев’яні вироби ручним та механізованим способом» виступила викладач технології малярних робіт Чорна С.М., а практичну частину» Виконання лакування дверного полотна ручним способом» та «Виконання лакування дверного полотна , виробів з дерева за допомогою лакофарбного пістолета Сігма 850116 з пластмасовим бачком« провела завідуюча навчально – практичним центром «VIDARON», майстер виробничого навчання Бойчук Л.Д.

Під час навчання педагоги обмінялися думками щодо впровадження у освітній процес новітніх технологій будівництва, закріпили практичні знання та навики, підвищили свій професійний рівень у галузі будівництва.

prof navchannya 1

prof navchannya 2

prof navchannya 3

prof navchannya 4

prof navchannya 5

prof navchannya 6