Професійне навчання педагогів.

 Щоб стати справжнім майстром своєї справи, викладачеві або майстру виробничого навчання потрібно постійно навчатися одне в одного. І найкращим приводом для цього повинен стати взаємообмін професійним досвідом, вгаємо навчання.

03.12.2018 року відповідно до річного плану роботи НМПЦ ПТО у Херсонській області на базі регіонального навчально – практичного будівельного центру «Кнауф» при ДНЗ « Вище професійне училище № 2 м. Херсона» для педагогів області, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників за професіями: штукатур, монтажник гіпсокартонних конструкцій відбулося навчання за темою: «Сухе будівництво малоповерхових швидкоспоруджувальних житлових каркасних будинків за технологіями КНАУФ». Інформацію підготувала викладач технології монтажних робіт Чередниченко С.Я., яка детально розповіла про будівництво малоповерхових швидко споруджувальних, енергоефективних каркасних будинків з використанням елементів легких сталевих тонкостінних конструкцій та комплектних систем сухого будівництва Кнауф» про переваги технологій малоповерхового каркасного будівництва у порівнянні з будівництвом, що використовує традиційні будівельні матеріали.

Під час навчання педагоги підвищили свій професійний рівень у галузі будівництва, обмінялися думками щодо впровадження у освітній процес новітніх технологій будівництва.

03.12.2018  1

03.12.2018  3

03.12.2018 2

03.12.2018 4