19 жовтня 2021 року відбувся міжобласний вебінар «Шляхи формування професійної компетентності педагогів та здобувачів освіти ЗП(ПТ)О будівельної галузі», організований навчально-методичними центрами професійно-технічної освіти у Херсонській та Дніпропетровській областях.

    У вебінарі взяла участь викладач ДНЗ «Вище професійне училище №2 м.Херсона» Світлана Чередниченко «Використання інтерактивних методів навчання як один із засобів формування професійної компетентності здобувачів освіти. Світлана Яківна поділилася досвідом роботи з використання квест-технологій при організації навчання з предметів професійно-теоретичної підготовки: «Матеріалознавства», «Технології лицювальних робіт».

   На думку багатьох учених (Биховський Я. С., Бовтенко М. А., Сисоєв П. В., Берні Додж, Том Марч та інші), під час застосування квест-технології здобувачі освіти проходять повний цикл мотивації від уваги до задоволення, знайомляться з автентичним матеріалом, який дозволяє досліджувати, обговорювати й усвідомлено будувати нові концепції і відносини в контексті проблем реального світу, створюючи проєкти, що мають практичну значимість.

 1

1

1

1

1

1