Майстер – клас

         04 жовтня 2021 р. на базі лабораторії «Будівельних матеріалів» викладач професійно – теоретичної підготовки Чорна С.М. для педагогів закладу та телеканалу «Скіфія», телепередачі «Ранковий гість» провела майстер – клас за темою «Вибір плитки і матеріалів для іі кріплення».

         Призначення облицювання полягає в захисті внутрішніх і зовнішніх поверхонь будівель від впливу зовнішнього і внутрішнього середовища, виконанні гідро-, звуко- і теплоізоляційних функцій, підвищенні експлуатаційних якостей і декоративно-художніх характеристик будівель і споруд, що зводяться.

         Як підлоги, так і вертикальні поверхні можуть облицьовуватись плитками різними за формою, розміром і кольором. Вибираючи рисунок облицювання, слід враховувати розмір приміщення, його призначення, естетичні вимоги до кольору облицювання тощо. Дрібнорозмірна плитка візуально надає маленькому приміщенню більшого обсягу, а великорозмірна робить просторе приміщення компактнішим.

         Експлуатаційний термін кахлю складає не один десяток років. Міцність цього матеріалу дозволяє розміщувати на ньому побутову техніку, а також елементи меблів.

         Під час проведення майстер – класу Світлана Михайлівна поділилася з колегами досвідом роботи щодо вибору матеріалів для лицювально – плиткових робіт.

1

1

1

1