Історія створення трактора

         22 вересня 2021 р. в актовій залі Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 2 м. Херсона» майстер виробничого навчання Мічковський В.О. разом зі своїми вихованцями групи № 31 провели класну годину професійного спрямування за темою «Історія створення трактора» .

         Виступаючі ознайомили присутніх здобувачів освіти, педагогів закладу з історією створення першого трактора, класифікацією машин та заводами України на яких розвивається машинобудівна галузь.

         Трактор – це рухаюча (гусенична або колісна) машина , яка призначена для виконання сільськогосподарських, дорожньо – будівельних , землерийних, транспортних і інших робіт в агрегаті з прищепними, навісними або стаціонарними машинами, механізмами та пристосуваннями.

         За підсумками величезної, кропіткої роботи конструкторських колективів нашої країни, тракторна техніка стала більш досконалою за технологією, потужною, надійною та багатофункціональною за цілевим призначенням.

         Трактори інших країн та різних фірм відрізняються лише дизайнерським рішенням, але призначення їх не міняється – це надійний помічник і невтомний трудівник.

1

1

1

1

1

1

1

1