21 вересня – Міжнародний день миру.

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі з 1981 року за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства та вогню. До 2001 року цей день відзначали кожен третій вівторок вересня, у день відкриття чергової сесії ООН. Проте, у резолюції від 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН прийняла постанову, за якою з 2002 року святкування «Міжнародного дня миру» має проходити кожен рік в одну і ту ж дату – 21 вересня.

В Україні День миру встановлений Указом Президента від 05.02.2002 № 100/2002 «День миру» і відзначається щорічно 21 вересня – Міжнародний день миру.

Емблемою Міжнародного дня миру, є білий голуб з оливковою гілкою. Уперше цей символ був представлений на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що проходив у Парижі в 1949 році.

З метою формування глибокого розуміння питань, пов’язаних із миром, розширення знань учнів про важливість миру на Землі, в кожній країні, виховання гуманізму, патріотизму, любові до свого народу, поваги до захисників держави, які в наш час боронять мирне небо над Україною в навчальному закладі була проведена викладачем Бурдюговою Н.А. загальна класна година «21 вересня Міжнародний день миру». На якій, вона та учні групи МБ-2, донесли до здобувачів освіти нашого закладу інформацію про важливість збереження миру, громадянський та людський обов’язок кожного бути на варті збереження миру, ознайомили з міжнародними організаціями, які були створенні для врегулювання питань з даної проблеми.

1

2

3

4