Олімпійський тиждень

Доброю  традицією стало проведення у нашому ВПУ Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури та спорту на початку вересня.

Метою Олімпійського тижня є пропаганда здорового та активного способу життя, поширення ідей олімпізму, спортивної етики серед учнівської молоді.

Розпочався тиждень із загальної участі здобувачів освіти у Всеукраїнському флешмобі «Україна 30».

В рамках Олімпійського  тижня з   першокурсниками училища  була проведена година спілкування на тему “Фізична культура та спорт в ДНЗ «ВПУ №2 м. Херсона» на якій присутні були ознайомлені зі спортивним життям училища, виступом збірної команди на Обласній Спартакіаді, розкладом спортивних секцій, з правилами техніки безпеки під час виконання фізичних вправ.

08.09. на стадіоні училища відбулося спортивне свято, участь в якому взяли здобувачі освіти з 17 навчальних груп. Спортивна програма складалась з різних цікавих конкурсів: 3-х очкових кидків, штрафних кидків, підтягування, вис на зігнутих руках, вправи на брусах. В запеклій, але дружній боротьбі перемогли такі учні, показавши найкращій результат:

-Ламанов Максим (Т-23)-вправа на брусах (40 разів);

-Ляшенко Олександр (11 група)-підтягування (23 рази);

-Канюк Володимир (Т-23)- вис на зігнутих руках (1,11,13)

         09.09. викладачі училища нагадали здобувачам освіти про важливість профілактики здоров'я та одного з її методів – щоденної фізкультхвилинки. Провівши у всіх групах фізкультхвилинки та показавши ефективні вправи для різних частин тіла.

image001

image003

image005