Відповідно до навчальних планів і програм 17.06.21р. відбувся захист дипломних робіт учнів групи 35 професії "Столяр будівельний; верстатник деревоообробних верстатів"- майстер виробничого навчання Мацалковський О.В. 

Споконвіку дерево вірою і правдою служило людям. Деревина є предметом праці столяра.

Столяр виконує цілий комплекс робіт. Він займається обробкою деревини, виготовляє з неї вироби: робить лижі, сходові огорожі, столи, дивани і т.д. Особливо великий внесок роблять столяри в будівельну справу: влаштовують віконні та дверні блоки, монтують перегородки, врізають замки, влаштовують вбудовані меблі і т.д.

      Красиві, витончені, надійні речі може робити тільки людина, що добре обізнана про всі властивості і якості матеріалу.

    Найцікавіше в цій роботі - це можливість проникнути в характер матеріалу, пізнати його, зуміти його правильно використати. Хто спроможний захоплюватись деревом, проникнути в його красу, той легко досягне вершин професійної майстерності. В умілих руках столяра дерево слухняне і податливе, робочий робить із нього чудеса: балясини, різну лиштву (наличники), карнизи, меблі. В ході розвиткутехніки людина переходила від ручної обробки деревини до до механічних та автоматичних верстатів і ліній. Професія верстатник деревообробних верстатів-це перша сходинка до майбутньої праці: переробка деревини і виготовлення різних виробів з дерева на верстатах та різному устаткуванні. Під час захисту учні продемонстрували знання з роботи на верстатах, техніку безпеки при роботі на верстатах

1

 

1

 

1

 

1