Чисте довкілля – запорука нашого здоров’я!

     Людина – частина живої природи, яка живе серед природи і бере з неї все необхідне для життя: повітря, воду, продукти харчування, одяг, корисні копалини, використовує природні ресурси для отримання предметів побуту. Якщо ми шануємо та оберігаємо навколишнє середовище, мудро вико­ристовуємо його ресурси, дбайливо хазяйнуємо, природа щедро винагоро­джує нас урожаями та забезпечує всім необхідним, зцілює від утоми та хвороб. Людина здавна розглядає навколишнє природне середовище в основному як джерело сировинних запасів (ресурсів), необхідних для задоволення своїх потреб. При цьому велика частина узятих від природи ресурсів повертається в природу у вигляді відходів. Основна частина цих відходів і забруднень утворюється в містах.

      Накопичення побутових відходів не лише псує зовнішній вигляд навколишнього природного середовища,  але й негативно впливає на довкілля та  середовище життєдіяльності людини:  призводить до забруднення ґрунту, водойм, прибережних смуг,  джерел централізованого 

та децентралізованого водопостачання  (криниць) і відповідно,  якості води в них, розмноженню  мух, гризунів та появи нестерпного запаху в спекотну погоду.

         Сьогодні вже ні в кого не виникає сумнів в тому, що забруднення оточуючого довкілля веде до втрати нашого здоров’я.

       Тому, здобувачі освіти нашого навчального закладу, сьогодні навели лад у сквері біля автовокзалу міста, котрий вже не один рік через байдужість місцевих жителів має занедбаний вигляд та купу сміття. Бо великі справи починаються з маленьких; збереження довкілля на всій планеті починається з чистого подвір’я та узбіччя. Кожен може зробити власний внесок в збереження нашої планети та покращення умов життя для людей. Молодці!

image001

image003

image005

image007

image009