У березні 2021 року минає 77 років від Дня визволення нашого рідного міста та усієї Херсонщини від німецько-фашистських загарбників. Ми ніколи не забудемо про героїчні сторінки нашої історії та про ту страшну ціну, яку заплатило старше покоління за наше право на життя!
         Все далі линуть у давнину запеклі сорокові минулого століття, але пам’ять про справжніх героїв Великої Вітчизняної досі бентежить серця сучасників. Пам’ятна сторінка нашої історії – відзначення дати 13 березня – ще один привід замислитись над сенсом буття.

Територію Херсонщини від фашистських загарбників визволяли два фронти – 3-й Український під командуванням Р.Я. Малиновського та 4-й Український під командуванням Ф.І. Толбухіна.

У боях за визволення Херсонщини від фашистських загарбників

 загинуло, померло від ран та зникло безвісти 47 тисяч бійців Червоної армії. За героїзм та мужність, проявлені при визволенні нашого краю 67 воїнів отримали звання Героїв Радянського Союзу.

З нагоди відзначення річниці визволення Херсона від німецько-фашистських загарбників були проведенні класні години в кожній групі училища, щоб ще раз нагадати про цінність мирного життя та безсмертний подвиг нашого народу.

Виховна година в 17 групі на тему:"Хроніка тимчасової окупації фашистськими загарбниками населених пунктів Херсонської області та звільнення їх частинами Радянської армії".

Виховна година в 11 та 21 групах присвячена визволенню Херсона від німецько-фашистських загарбників.

1

1

1

1

1