Предметна олімпіада

   Відповідно до плану роботу  училища  на лютий 2021 р. у  Державному навчальному закладі «Вище професійне училище  № 2 м. Херсона» було організовано та проведено серед учнів навчальних груп  олімпіаду  з предмету «Охорона праці».

   Мета проведення олімпіади полягала у виявлені фактичного рівня знань в учнів з предмету.

         У виконанні роботи взяли  участь  21 чоловік. При перевірці робіт було виявлено, що учні орієнтуються в основних поняттях про охорону праці,  безпечну експлуатацію обладнання,  в питаннях  щодо надання першої  долікарської медичної допомоги при нещасних випадках , як на виробництві так  і в побуті.

   Адже  важливість дотримання правил безпеки та охорони праці залишається актуальним на протязі всього нашого життя. В процесі трудової діяльності дуже важливо проявляти такі якості як мудрість, проникливість, сміливість, обережність, уважність, інтуїтивність і дбати про безпеку свого життя, бо найбільший скарб кожної людини – це її особисте життя та здоров’я!. А в сим  цим тонкощам навчають у Державному навчальному закладі «Вище професійне училище  № 2 м. Херсона» викладачі професійно – теоретичної підготовки Чорна С.М.,  Чередниченко С.Я., Золотухіна А.М., Руденко Ю.В., Фальковський А.Ю.

19.02 1

19.02 2

19.02 3

19.02 4