Конкурси: «Альтернативна ялинка», «Новорічні стіннівки»

   23 грудня в училищі були проведені конкурси «Альтернативної ялинки» та новорічних вітальних стіннівок серед учнів. В конкурсах взяли участь майже всі групи навчального закладу.

   Саме з метою популяризації серед студентів бережливого ставлення до природи і збереження та примноження лісових красунь проводиться виставка-конкурс «Альтернативної ялинки». Цьогоріч учні представили роботи, серед яких стилізовані ялинки, новорічні букети, композиції, віночки, сюжетні композиції тощо. Такі «ялинки» не лише подарують гарний настрій та прикрасять кімнату, а й збережуть життя не одній ялинці, сосні чи смереці. Під час підведення підсумків журі визначило переможців:

І місце – 35 група;

ІІ місце – Т-26 група;

ІІІ місце – 11 та 25 група;

Номінація «За оригінальність виконання» - 17, Т-6, 37 групи.

   За допомогою новорічних стіннівок учні привітали з прийдешніми святами працівників навчального закладу та здобувачів освіти. Створивши святковий настрій для всіх. Журі визначило переможців даного конкурсу:

І місце – Т-23, 11 групи;

ІІ місце – 17, Т-26 групи;

ІІІ місце – 15, Т-20 групи;

Номінація «За оригінальність» - 35 група.

   Вітаємо переможців та дякуємо всім групам за участь в конкурсах та створенні таких чудових, святкових робіт. Бажаємо, щоб прийдешній рік приніс море позитиву і океан удачі. Нехай все вдається, хай збуваються мрії і бажання. Бажаємо душевного спокою, оптимізму, впевненості в своїх силах, підтримки близьких людей. Нехай рік буде по-справжньому щасливим!