З 1950 року 10 грудня відзначається як День прав людини. Указом Президента України від 08.12.2008 року №1149 започатковано Всеукраїнський тиждень права щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
З метою надання правової освіти дітям, формування у них правової свідомості та культури в училищі був проведений тиждень права з 07.12 по 11.12. Проводилися різноманітні заходи, до участі в яких залучались учні, викладачі закладу та бібліотекарі.
   На початку тижня було організовано виставку літератури в бібліотеці за темою «Правова література – міцна держава, справедливе суспільство»», в холі на другому поверсі відбулась фотовиставка « Право дитини на щасливе дитинство».

   Викладачі права, Бандурко К.Ю., та Громадянської освіти, Вангелій А.М., провели: дискусію на тему «Чи порушують права дитини в Україні?», вікторину «Я і мої права», створили інформаційний куточок «Конституція – гарант незалежності», показ презентації «Право на працю». Соціальний педагог, Супрун Ю.Ю., провела лекцію серед учнів ІІ та ІІІ курсів на тему:    «Право і відповідальність у сфері обігу наркотичних речовин».

pravo