den ginnosti2   

Це не день святкування та фєйєрверків. Це день пам’яті та вдячності.

   Свято приурочене двом революціям, які відбулися в Україні на початку XXI століття й залишили визначальний і незабутній слід в історії країни.
   Свято День гідності та свободи має сталу дату відзначання. Щороку це відбувається 21 листопада – в річницю початку Євромайдану. Свято започаткував у 2014 році п’ятий президент України Петро Порошенко указом "Про День гідності і свободи".

   Пам’ятну дату запровадили з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження й донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події, які мали місце в Україні на початку XXI століття.

   Українці вшановують патріотизм і мужність своїх співвітчизників, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

У День гідності та свободи українці вшановують пам’ять загиблих під час Революції Гідності, зокрема, приносячи квіти і лампадки до пам’ятних місць.

   Наш обов'язок пам'ятати, що люди віддали життя за європейське майбутнє, за українські цінності!

   Розпочинаючи свої уроки викладачі училища нагадали учням про святкування Дня гідності та свободи, важливість свята та необхідність пам’ятати і шанувати людей , які віддали життя за національні інтереси та свободи нашої держави.

Слава Україні!

den ginnosti1