Тиждень англійської мови та зарубіжної літератури

   Із метою популяризації вивчення англійської мови, розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, у період із 10 по 16 листопада був проведений Тиждень англійської мови та зарубіжної літератури. Він мав не звичний формат – онлайн так, як навчання в училищі було дистанційне.

В рамках тижня було проведено багато різноманітних заходів, які удосконалювали знання, уміння та навички, отримані на уроках англійської мови, розширювали світогляд та ерудицію учнів; розвивали їх творчі здібності: у вівторок 10.11-була проведена онлайн-презентація « Видатні зарубіжні письменники сучасності». Учні ознайомились з творчістю одного з сучасних письменників, Маркусом Зусаком та його романом «Крадійка книжок». Прийняли участь 11, 15,17, 21, 25, 27.

   В середу були проведені різні конкурси, в яких учні мали змогу   проявити власні здібності та показати рівень знань з предмету. Квест-естафета найкмітливіших «The Club of Cheerful and Quick-witted Fellows». Переможці: Корнієнко Андрій (21 група), Дейнак Сергій (21 група). English speaking countries in questions and puzzles. Переможці: Березінський Ростислав МБ-1, Пасічник Єгор (МБ-1), Вівчаровський Іван МБ-1, Савіцький Олександр МБ-1

   12.11. перед учнями відкрився захопливий світ італійського філософа та автора інтелектуальних бестселерів Умберта Еко, у вигляді історичного детектива «Ім’я рози», який вони могли прослухати в форматі аудіокниги."The World around Us is Wonderful. Protect it" (онлайн-журнал). Прийняли участь 11, 15,17, 21, 25, 27.

   У п’ятницю учні прийняли участь в інтелектуальній грі Brain-Ring «What? Where? When?» (English speaking countries)та визначили найкращих знатоків англійської мови. Переможцями стали: Мустафаев Решат Т-23; Яценко Анна МС-2, Бурцев Юрій МС-2, Гетьман Володимир МС-2, Сверида Віталій МС-2, Соценко Ростислав МС-2.

Також відбулося знайомство з біографією та творчістю лауреата Нобелівської премії 2020 року з літератури Луїзи Ґлюк. Літературознавчий конкурс «Відчуй себе перекладачем».Переможці: Заремба Олег (17 група), Дейнак Сергій (21 група), Мокрянин Микола (15 група).

В останній день тижня відбулась онлайн-подорож по англомовним країнам, учні мали змогу за допомогою веб-камер зазирнути в звичне життя інших держав «Traveling to English».Прийняли участь 11, 15,17, 21, 31, 35.

ing 1

ing2

ing3