19 листопада 2020 року Державний навчальний заклад «Вище професійне училище № 2 м. Херсона» відвідали представники телеканалу «Скіфія» для зняття майстер – класів для передачі «Ранковий гість».

         Своїми знаннями та уміннями поділилися майстри виробничого навчання Кір´янов Віктор Петрович та Білоус Любов Юріївна, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників за професіями «Монтажник гіпсокартонних конструкцій «, «Кухар».

Віктор Кір´янов розповів про такий оздоблювальний будівельний матеріал як гіпсокартон, який використовується для покриття внутрішніх стін та стель, монтажу легких перегородок. Даний матеріал підходить для ремонту та реконструкції інтер’єру як у квартирах із застарілим та незручним плануванням, так і у нових оселях.

        А також Віктор Петрович разом із своїм вихованцем Михайленком Олександром продемонстрували, як саме будь - якому початківцю під силу виконати монтаж перегородки на металевий каркас, який може бути одинарними або подвійними, із звукоізоляційним заповненням із скло або мінеральних плит, з обшивкою ГКП.

А майстер виробничого навчання Любов Білоус своєю розповідю та майстерністю зацікавила присутніх до приготування «Котлети по – київські». Історія котлети розпочала нове життя в Україні у 1947 році завдяки випадку пов´язаному із Францією. Українська делегація поверталася з Парижа після підписання мирних договорів. До урочистого повернення делегатів був приурочений прийом, на якому подавали курячі котлети, фаршировані вершковим маслом. Нове блюдо сподобалося керівництву республіки, тому незабаром воно з´явилося в ресторані під назвою «Котлета по – київські».

Любов Юріївна продемонструвала, як цілком реально в домашніх умовах   хто любить приємно і з користю проводити час на кухні можна приготувати смачну котлетку, яка сподобається не тільки дорослим , а і дітям.

1

2

3

4

5

6

7