День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні класні керівники ДНЗ «ВПУ №2 м.Херсона» в онлайн-режимі нагадали учням училища про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, вшанували пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Колектив нашого навчального закладу висловлює повагу всім борцям проти нацизму. Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.

ДНЗ «ВПУ №2 м.Херсона» звертається з проханням до українців цими днями доповнити одяг червоним маком – символом пам’яті майже 8 мільйонів загиблих співвітчизників та 65 мільйонів убитих у світі.

Американський романтик ХІХ ст. писав: «Час летить над нами. Але тінь свою залишає за нашою спиною. Чи не у цій тіні наше минуле й майбутнє?»

1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо.

peremoga