18 лютого у бібліотеці ДНЗ «ВПУ№2 м. Херсона» відбулася година мужності «Боровся і загинув за Україну». Захід присвячений пам’яті Набєгова Романа Валерійовича, нашого земляка, офіцера МВД України, розвідника-кулеметника спецпідрозділу «Миротворець», героя АТО, який віддав своє життя за рідну Батьківщину.

   Люби Україну! Вона не забуде,

   Люби Україну, душі краще буде.

   І в мить, коли ворог вже майже погубить,

   Вона як дитину укриє, полюбить…

   Такими рядками з вірша Романа Набєгова розпочали захід ведучі – учениці групи Т-10 Аліна Виноградова та Ярослава Павлюк.

   Роман Валерійович Набєгов народився 11 листопада 1986 року у Херсоні. Коли на Сході України почалася Антитерористична операція, Роман працював слідчим у Цюрупинському райвідділі міліції. Він 4 рази подавав рапорт, щоб його направили в зону АТО, а потім написав листа міністру МВС Авакову. Тоді і пішов воювати…

   Роман не дожив два місяці до свого 28-річчя. Загинув 29-го серпня 2014 року при виході з Іловайського котла.

   Він був не лише мужнім воїном та патріотом. Роман був поетом. Мало хто знав, скільки віршів він написав. Лише після його загибелі мама, Оксана Набєгова, зібрала всі поезії і видала книгу під назвою “Ни шагу назад”. Щоденник, вірші, публіцистичні та літературні спроби Романа було зібрано в одну книгу. Вірші з цієї збірки звучали впродовж вечора. Учні училища Юрій Чернік (гр.21) та Дмитрій Овсянюк (гр.Т-33) натхненно продекламували вірші Романа Набєгова.

   До програми заходу було включено перегляд відеофільмів «Я – Українець!», «Пам’яті героїв Іловайська», «Мгновение».

   На знак світлої пам`яті тих, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя присутні вшанували хвилиною мовчання.

   Воїн Світла – Роман Набєгов навічно залишився вірний присязі і рідній землі…

   Не заросте ніколи та стежина,

   Що провела тебе в останню путь.

   Похилиться зажурена калина,

   І добрим словом люди пом’януть …

18 02 1

18 02 2

18 02 3

18 02 4

18 02 5

18 02 6