5 лютого між Державним навчальним закладом «Вище професійне училище №2 м. Херсона» в особі директора Олександра Супруна та Херсонським державним аграрним університетом в особі ректора                         Юрія Кирилова був підписаний договір про співпрацю. Навчальні заклади домовилися об’єднати зусилля і спільно діяти в рамках науково-дослідницької діяльності, навчальної, профорієнтаційної та позашкільної роботи з учнівською молоддю з метою підтримки обдарованих учнів, сприяння їх всебічному розвитку, формуванню в них життєво важливих умінь і навичок.

А вже 12 лютого колектив ДНЗ «ВПУ №2 м. Херсона» зустрічав делегацію Херсонського державного аграрного університету на чолі з ректором Ю.Кириловим. Гості ознайомилися з навчально-матеріальною базою училища, з продукцією, яку виготовляють учні у майстернях за період виробничого навчання та з платними послугами на виконання будівельно-ремонтних робіт, які надаються під час виробничої практики.

Також дуже важливим було відродження співпраці щодо опанування студентами будівельних та архітектурних спеціальностей практичних робочих навичок з основних будівельних робіт та отримання відповідних розрядів та сертифікатів. Це навчання буде проводитися за новітніми технологіями з використанням сировини відомих компаній – виробників сучасних будівельних матеріалів на базі навчально-практичних центрів:

-         «KNAUF»;

-         «Хенкель Баутехнік (Україна)» т.м. «CERESIT»;

-         «SNIEZKA».

Результатом цієї зустрічі стали конкретні пропозиції, над якими колективи навчальних закладів будуть працювати обопільно.

12 02 1

12 02 1

12 02 1

12 02 1

12 02 1

12 02 1

12 02 1

12 02 1

12 02 1

12 02 1

12 02 1

12 02 1