06 лютого 2020 року в актовій залі ДНЗ «Вище професійне училище № 2 м. Херсона» майстер виробничого навчання Нікітенко Н.А. та учні групи № 37 ознайомили учнів та педагогів з відомими на весь світ архітектурними спорудами, які спроектувала   Заха Хадід із Багдада. яку вважають видатним архітектором сучасності.

     Заха Хадід у 1977 році закінчила архітектурну школу Архітектурної асоціації в Лондоні, яка вважається однією з найкращих в світі.

Заха Хадід перша жінка в світі, яка отримала у 2004 році Прітцкерівську премію, а в 2016 році золоту медаль Королівського інституту британських архітекторів.

     Величні споруди архітектора Захи Хадід   підносяться, як живі свідки минулого в житті сучасності. У світі архітектури ії називають «королевою форм» тому що, спроектовані будівлі мають різні об’єми та масштаби, які вдало поєднуються з навколишнім середовищем.

     Підсумовуючи вище сказане Наталя Андріївна звернулася до учнів з промовою про необхідність вчитися, не зупинятися на досягнутих результатах. Як перспектива, хтось із вас надихнеться і спроектує найбільшу архітектурну споруду, яка також буде радувати і дивувати сучасників у ХХІ та ХХІІ столітті.

6 02 1

6 02 2

6 02 3

6 02 4