Вітаємо!

         З 04 по 06 грудня 2019 року на базі ДНЗ «Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту» відбулася науково – практична конференція Кнауф: «Підсумки діяльності освітніх проектів Кнауф за 2019 рік».

         Упродовж конференції відбулися такі заходи:

- презентація інноваційних будівельних технологій і матеріалів;

- майстер – клас «Виготовлення панелей каркасу будинку з ЛСТК»;

- майстер – клас «Зведення зовнішніх стін будинку із панелей металевого каркасу та обшивкою плитами AQUAPANEL»;

- презентація інноваційних технологій каркасно – обшивного будівництва у навчальному посібнику «Будівництво малоповерхових швидко споруджуваних житлових будинків із дерев’яним каркасом»;

- презентація навчально – методичного комплексу « Кнауф – Дизайн»;

- презентація електронного уроку :Монтаж криволінійних поверхонь»;

- презентація «Підведення підсумків та аналіз діяльності освітніх проектів Кнауф в Україні за 2019 рік» : встановлення рейтингу ДНЗ, вручення керівникам ДНЗ сертифікатів на отримання Грантів Кнауф; урочисте підписання Угоди про співробітництво між ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» та навчальними закладами з напрямку професійної підготовки фахівців за інноваційними будівельними технологіями Кнауф.

         Під час підведення підсумків наш навчальний заклад було визнано переможцем (І місце) у номінації «Найбільша кількість підготовлених слухачів під час курсового навчання за технологіями Кнауф.

         За підсумками діяльності навчально – практичного центру Кнауф, який функціонує на базі ДНЗ « Вище професійне училище № 2 м. Херсона» директор училища Олександру Федоровичу Супруну вручили сертифікат на отримання Гранту у вигляді будівельної продукції на суму 20 000 грн.

         Колектив учнів та працівників училища вітає педагогів, які здійснюють підготовку слухачів за технологіями Кнауф.

knauf 6.12.19