З 2 по 6 грудня в ДНЗ « ВПУ № 2 м. Херсона » відбувся предметний тиждень «Захисту Вітчизни».

   Мета проведення тижня Захисту Вітчизни:  закладати  у свідомість молодого покоління бажання і можливість розвиватися фізично та інтелектуально не лише за для професійного та соціального самовизначення, але й для того, що б  прислужитися  Вітчизні і, якщо це стане потрібно, стати на захист її суверенності.

   В рамках тижня було проведено ряд заходів, котрі передбачали формування усвідомлення юнаків приналежності до української держави і народу, виховання громадянських якостей, любові до своєї країни та повагу до армії яка відстоює кордони та незалежність свого народу.

   Протягом тижня викладачі Руденко Ю.В. та Білик Ю.Ю. залучали учнів до позакласної роботи – це спортивні змагання, стрільба у тирі, перегляд фільмів. На завершення викладачі провели урочистий виховний захід « Нова українська армія», на якому було відображено реформи ЗСУ, показ зразків новітнього українського озброєння. Та за традицією нашого училища в День Захисника України було прийнято бажаючих учнів до лав Таврійського куріння ім. Богдана Хмельницького Українського козацтва.

zsu 1

zsu 2

zsu 3

zsu 4