31 жовтня у актовій залі Державного навчального закладу « Вище професійне училище № 2 м. Херсона» з метою ознайомлення учнів з сучасними будівельними технологіями та матеріалами ,профорієнтаційної роботи щодо залучення учнів до навчання у регіональному навчально – практичному центрі «Ceresit « завідуюча центром Тетяна Тонкоглас провела позакласний захід на тему: «Новинки в системі утеплення», а саме про системи Ceresit Impactum, Express, утеплення фасадів шляхом напилення пінополіуретаном.

         Як показує практика, саме через стіни будинок втрачає близько 40% тепла.

         Утеплення стін – своєрідні «ліки» від холоду.  Але як і в звичайній медицині, коли йдеться про практичну реалізацію «плану лікування», серед методів і способів можна розгубитися.

         Існує декілька систем утеплення фасаду з полістеролу (пінопласт) та з мінеральної вати.

        Система Ceresit Impactum – надзвичайно стійка до ударних навантажень, довговічна , стійка до екстремальних погодних умов, еластична, має відмінні теплоізоляційні властивості.
         Завдяки системі Express утеплення фасадів з дюбелюванням та захисним армуючим шаром можна виконати за один день.

         На сьогоднішній день компанія Хенкель Баутехнік (Україна) розробила най альтернативний спосіб утеплення фасадів шляхом напилення пінополіуретану. Це коли два полімери змішують, вспінюють з вуглекислим газом і наносять на поверхню фасадної стіни за допомогою спеціальних пристосувань. Після того, як утеплення будинку напиленням полімеру завершено, поверх нього монтуються оздоблювальні фасадні матеріали.

         У кінці заходу Тетяна Леонідівна запросила учнів на навчання до центру» Ceresit» для опанування сучасних технологій.

        31.10.19 1

31.10.19 2

31.10.19 3

31.10.19 4