29 - 30 жовтня 2019 року за підтримки Міністерства освіти і науки України та департаменту освіти і науки КОДА на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» представниками компанії «Бауміт Україна» в рамках державно – приватного партнерства та ефективної взаємодії з навчальними закладами , відбувся семінар з підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Системні рішення для утеплення фасадів будівельними матеріалами ТМ BAUMIT».
         У семінарі брали участь педагогічні працівники ЗПТО Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Луганської, Львівської, Рівненської, Чернігівської, Харківської, Херсонської, Хмельницької областей.

         Від Херсонської області на семінар з підвищення кваліфікації педагогічних працівників професійної (професійно-технічної) освіти щодо застосування інноваційних технологій у будівельній галузі була направлена викладач Державного навчального закладу « Вище професійне училище № 2 м. Херсона Чередниченко Світлана Яківна.

         Під час семінару з вітальним словом до присутніх звернувся державний експерт директорату професійної освіти МОНУ Коваленко Сергій Петрович, який зазначив тенденції розвитку (професійної освіти) в будівельній галузі України.
         Директор ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» Ладан Микола Миколайович зауважив, що проведення навчальних семінарів сприяє підвищенню рівня технологічних умінь і навичок педагогічних працівників щодо використання в освітньому процесі новітніх будівельних матеріалів при підготовці кваліфікованих робітників за професією «Монтажник систем утеплення будівель».

         У теоретичній частині семінару Богдан Літкович - заступник генерального директора з технічних питань компанії Baumit ознайомив присутніх з основними напрямками діяльності компанії: системами теплоізоляції Baumit, облицювальними системами Baumacol, штукатурними системи Baumit та декоративно-оздоблювальними шарами Baumit та
системами утеплення: видами основ, клеїв, утеплювачів, дюбелями, лугостійкими склосітками BAUMIT, ґрунтувальною сумішшю BAUMIT, фінішними декоративно-оздоблювальними шарами BAUMIT.
         Практичну частину семінару провів Роман Савчук – провідний інструктор-технолог компанії Baumit. В ході якої показав майстер-клас з приклеювання плит утеплювача, дюбелювання, влаштування армувально-гідрозахисного шару та особливості нанесення кварц-грунта, фінішного декоративно-оздоблювального шару на поверхню.
         Для учасників семінару представники компанії організували ознайомчу екскурсію на завод Бауміт Україна.

         По закінченню навчального семінару учасники отримали сертифікати.

29 30 10 1

29 30 10 2

29 30 10 3

29 30 10 4