Школа удосконалення

професійної майстерності методистів ЗП(ПТ)О.

         Відповідно до річного плану роботи НМЦ ПТО у Херсонській області 23.04.2019 року на базі ДНЗ «Вище професійне училище № 2 м. Херсона» відбулася Школа удосконалення професійної майстерності методистів ЗП(ПТ)О «Сходинками успіху» з теми «Сучасний урок. Формування іміджу сучасного педагога».

         Педагоги ДНЗ «Вище професійне училище № 2 м. Херсона» для колег області з метою обміну досвіду щодо проведення уроків з застосуванням традиційних та сучасних педагогічних технологій підготували та провели уроки з предметів креслення, матеріалознавство (викладачі Лисенко О.М., Чередниченко С.Я.) та з виробничого навчання (майстер в/н Мацалковський О.В.). Також під час проведення школи відбувся семінар – практикум з елементами тренінгу на тему: «Що впливає на імідж педагога», який підготували та провели методист училища Данильченко Н.В. та практичний психолог Бартошук М.М.

         Школа удосконалення професійної майстерності методистів ЗП(ПТ)О була організовано та проведена під керівництвом директора НМЦ ПТО у Херсонській області Ткаченко С.П.

metodist 1

metodist 1

metodist 1

metodist 1

metodist 1

metodist 1

metodist 1

metodist 1

metodist 1