Семінар – практикум.

Відповідно до річного плану роботи НМЦ ПТО у Херсонській області                   20 лютого 2019 року на базі ДНЗ «Вище професійне училище № 2                      м. Херсона» для викладачів, які викладають предмет «Електротехніка» відбувся семінар – практикум за темою: «Розвиток критичного мислення на уроках електротехніки».

На семінарі – практикумі методист НМЦ ПТО у Херсонській області Павліха В.С. перед педагогами ПТНЗ поставив завдання готувати креативних фахівців, які б могли впоратися з новою навколишньою діяльністю, були більш гнучкими і сприятливими. А для цього, викладачі теж повині бути креативними, використовувати технологію формування та розвитку критичного мислення під час уроків та особисто критично мислити. Мислити критично означає вільно використовувати розумові стратегії та операції високого рівня для формулювання обґрунтованих висновків і оцінок, прийняття рішень.

Упродовж семінару представники навчальних закладів ділилися досвідом роботи з впровадження у освітній процес інформаційно-комунікаційних технологій, завдяки яким під час опрацювання інформації учні вчаться критично мислити, раціонально вибирати способи діяльності.

А викладач ДНЗ «Вище професійне училище № 2 м. Херсона                 Король О.О. практично продемонстрував колегам, як на уроках електротехніки разом з учнями займається розвитком критичного мислення через застосування різних форм та методів роботи з учнями упродовж уроку.

seminar 1

seminar 2

seminar 3

seminar 4

seminar 5