Щоб стати справжнім майстром своєї справи, викладачеві або майстру виробничого навчання потрібно постійно навчатися одне в одного. І найкращим приводом для цього повинен стати взаємообмін професійним досвідом, взаємонавчання.

Одна з ефективних форм професійного навчання педагогів є майстер – клас. Це особлива форма навчального заняття, основана на практичних діях показу й демонстрації творчого вирішення пізнавального педагогічного завдання.

Тому 03.12.2018 року відповідно до річного плану роботи НМПЦ ПТО у Херсонській області на базі ДНЗ « Вище професійне училище № 2 м.Херсона» для педагогів області, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників за професіями: штукатур, монтажник гіпсокартонних конструкцій, маляр, столяр відбулося навчання за темою «Новітні технології у будівництві».

         У ході проведення навчання були розглянуті питання теоретичного характеру:

-         «Сухе будівництво легких сталевих тонкостінних конструкцій за технологіями KNAUF»(доповідач викладач технології монтажних робіт Чередниченко С.Я);

-         «Загальні відомості про лакування, історія виникнення, властивості матеріалів, види лаків, популярність продукції VIDARON (доповідач викладач технології малярних робіт Чорна С.М.).

А також під час навчання було проведено майстер – клас за темою: «Лакування дверного полотна матеріалами VIDARON», який складався з двох частин: теоретичної - «Нанесення лакового покриття на дерев’яні вироби ручним та механізованим способом» (доповідач викладач технології малярних робіт Чорна С.М) та практичної «Виконання лакування дверного полотна ручним способом» та «Виконання лакування дверного полотна , виробів з дерева за допомогою лакофарбного пістолета Сігма 850116 з пластмасовим бачком (виконавець майстер виробничого навчання                  Бойчук Л.Д.).

         Під час навчання педагоги підвищили свій професійний рівень у галузі будівництва, закріпили практичні знання та навики, обмінялися думками щодо впровадження у освітній процес новітніх технологій будівництва.

knauf 1

knauf 1

knauf 1

knauf 1

knauf 1

knauf 1

knauf 1