З метою обміну досвіду роботи педагогів з проведення тематичних виховних годин, позакласних заходів професійної направленості, уроків теоретичного та виробничого навчання у жовтні місяці в

ДНЗ «Вище професійне училище № 2 м. Херсона» були проведені показові заходи для новоприбувших педагогів.

На даних заходах відбувся показ кращого досвіду педагогів, а саме: майстер виробничого навчання Мацалковський О.В. при проведені вступного інструктажу у групі столярів першого курсу з теми « Стругання пласті заготовки» показав роботу з підготовки учнів до активного і свідомого виконання вправ; майстер виробничого навчання Білоус Л.Ю. з групою учнів , які навчаються за професією кухар при вивчені теми « Приготування котлетної маси та напівфабрикатів з неї» ознайомила присутніх з прийомами виконання роботи, уміннями і навиками, якими оволодіватимуть учні, а майстер виробничого навчання Залужець О.Б. при проведені в умовах виробництва уроку у групі мулярів з теми «Улаштування перегородок з газоблоків товщиною 100мм, 200мм на сухих сумішах» поділився досвідом з колегами, як здійснювати контроль за якістю виконаних робіт при поточному інструктажі та як аналізувати результати виконаних завдань, звертати увагу на типові недоліки , шляхи їх передбачення та ліквідації, оцінювати індивідуальні результати роботи, виконання виробничих норм при заключному інструктажі.

Викладач предмету електротехніка Король О.О. при проведені уроку за темою» Електричні станції, принцип дії, особливості, переваги, недоліки» продемонстрував колегам комплексне використання засобів навчання.

Майстер виробничого навчання , який здійснює підготовку кваліфікованих робітників з професії електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування Хмельов В.М. при проведені позакласного заходу професійної направленості з теми «Сучасні тенденції освітлення інтер’єрів» ознайомив присутніх з ходом підготовки до проведення заходу.

А класні керівники груп Т – 23, 35 Птицина І.Г., Король О.О. підготували виховні тематичні години на яких показали загальну роботу керівника групи та учнів щодо підготовки та проведення даних заходів:

гр. Т -23 тема «Європейський день боротьби з торгівлею людьми» мета якого полягала у підвищені рівня інформованості учнів про глобальну проблему торгівлі людьми та тяжке становище людей, які постраждали від цього злочину;

гр. 35 тема » Сепаратизм. Як йому протидіяти» мета класної години заключалась у розкритті поняття « Сепаратизм», яка відповідальність настає за сепаратизм.

pokaz zaxodi 1

pokaz zaxodi 2

pokaz zaxodi 3

pokaz zaxodi 4

pokaz zaxodi 5

pokaz zaxodi 6

pokaz zaxodi 7

pokaz zaxodi 8

pokaz zaxodi 9

pokaz zaxodi 10

pokaz zaxodi 11

pokaz zaxodi 12

pokaz zaxodi 13