Протягом перших двох тижнів жовтня у державному навчальному закладі «Вище професійне училище №2 м. Херсона» виховна робота з учнями була направлена на патріотичне виховання, історію козацтва, відзначенню Дня захисника України, Дня Козацтва, та створенню козацького ліцею ім.. Б. Хмельницького на базі училища.

            Протягом тижня з 08.10.2018 р. по 14.10.2018 р. в училищній бібліотеці були оновлені матеріали експозиції, друкованої продукції, фото. На ній представлені розділи «Сила нескорених», «Герої не вмирають», «Вони захищають Україну».

            04 жовтня 2018 року делегація учнів училища взяли участь у фестивалі «Степ і воля – козацька доля», присвяченому Дню козацтва та Дню захисника України. Участь у цьому фестивалі стала для училища вже традиційною.

            10.10.2018 року відбулася загальноучилищна класна година, присвячена козацтву, сучасним героям, відзначенню Дню захисника України та Дню Українського козацтва.

            11 жовтня 2018 року команда ДНЗ «ВПУ №2 м. Херсона» взяла участь у фізкультурно-патріотичній спортивній грі для учнів ПТНЗ «Козацька наснага» і посіли загальне ІІІ місце.

            У гуртожитку пройшли години спілкування з мешканцями про історію козацтва, бесіди на теми «Сучасні герої», «Козацтво сьогодення».

            13 жовтня 2016 у ВПУ№2 відбулося загальноучилищне свято до Дня захисника України, Дня козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці. Вже протягом багатьох років в училище живе і діє козацький ліцей ім. Богдана Хмельницького при громадській організації «Українське козацтво», тому ці свята для нас стали вже традиційними. На святі був священик Олександр, настоятель Храму на честь Св. Інокентія Херсонського, яки прочитав молитву та благословив учнівський та педагогічний колективи. У рамках заходу відбулася традиційна посвята учнів в козаки (новоприйнятого контингенту – 98 дітей).

            14 жовтня 2018 року учні козаки взяли участь у урочистих заходах міста до Дня захисника України та Дня Українського козацтва. Учні вишукувалися на головній площі міста, взяли участь у святковій ході, молебні за Україну та у пам’ять загиблих воїнів. Після учні козаки взяли участь у козацьких забавах на набережні міста.


kozatstvo1 2018kozatstvo2 2018

kozatstvo3 2018

kozatstvo4 2018

kozatstvo5 2018

kozatstvo6 2018kozatstvo7 2018