17 жовтня 2018 року з нагоди 100 – річчя видатного педагога                              В.О. Сухомлинського на базі ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» серед педагогів ПТНЗ Херсонщини відбулася конференція.

 

У даному заході наш викладач професійно - теоретичної підготовки О.М. Лисенко виступив з доповіддю на тему: «Про працю та трудове виховання дітей» . У якій поєднав думки В. Сухомлинського про працю, виховання , трудову дисципліну з основним завданням навчальних закладів професійно - технічної освіти – це виховання в учнів творчого ставлення до праці. Тому , що ставлення до праці може сформуватися лише в тому разі , якщо людина ставиться до роботи з любов’ю, розуміє її користь і необхідність. Якщо праця є для неї змістом життя, а трудова діяльність вимагає від кожної людини цілеспрямованого, обдуманого підходу до виконання завдання. Особливо великий вплив має трудова діяльність на учнів, відкриваючи їм щоразу нові властивості предметів, матеріалів і збагачуючи їхні уявлення про реальний світ , а це саме відбувається під час навчально – виробничого процесу.

Тільки в праці людина може виразити себе, реалізуватися як особистість, домогтися чогось значного в житті. Тому нам педагогам , про це необхідно говорити з учнями постійно.

 

suxomskiy1

suxomskiy2

suxomskiy3