12 квітня 2018 року в Державному навчальному закладі «Вище професійне училище № 2 м.Херсона на базі Регіонального навчально – практичного будівельного центру ТОВ «Елемент» організував та провів майстер – клас на тему : «Декоративні покриття та штукатурки». На майстер – клас були запрошені представники будівельних організацій , майстри виробничого навчання . які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників за професією штукатур, лицювальник – плиточник, маляр та учні.

         Принцип майстер – класу заключався у понятті: «Я, знаю, як це зробити, і я навчу вас».

         Мета майстер – класу полягала у підвищенні професійної майстерності працівників будівельної галузі з впровадження в процесі роботи будівельних матеріалів Element Decor.

Element Decor - колекція вишуканих декоративних покриттів та штукатурок, які виробляються за італійською технологією з використанням італійської сировини.

Представники ТОВ «Елемент до всі присутніх донесли інформацію про асортимент колекції , яка містить всі необхідні матеріали для красивої і якісної обробки стін: декоративні покриття та штукатурки, грунти, захисні воски та лаки, тюнери для колерування.

Дані матеріали підходять як для професійних будівельно – ремонтних робіт, так і для самостійного нанесення.

Колекція італійських матеріалів Element Decor стала новою сходинкою для компанії «Елемент – Україна» в історії виробництва лакофарбових матеріалів.

Під час проведення майстер – класу учні нашого училища мали нагоду власно руч попрацювати з матеріалами компанії «Елемент» і визначити для себе , яким матеріалом краще працювати.

Учасники майстер – класу отримали від представників компанії професійні знання, перейняли досвід з нанесення декоративних покрить та штукатурок.

Слухачі майстер – класу висловлюють подяку компанії «Елемент» за змістовний, сучасний захід.

Чекаємо Вас з новою пізнавальною інформацією!!!

master klass 2018 1

master klass 2018 1

master klass 2018 1

master klass 2018 1

master klass 2018 1