З метою підвищення професійної майстерності, популяризації серед молоді робітничих професій будівельного напрямку, громадського харчування, транспорту, виявлення кращих за професіями.

Першого березня 2018 року у ДНЗ «Вище професійне училище № 2 м.Херсона» стартував місячник професійної майстерності. Відповідно до складеного графіку відкрили місячник професійної майстерності учні , які навчаються за професією «Муляр». До участі у конкурсі були залучені представники навчальних груп : Т-26(Ісаєв О., Ліховчук О.,Свалов О. ) та

Т-36(Анділахай В., Метельський В., Форисюк Е. ).

Конкурс складався з двох турів: теоретичного та практичного.

Теоретичний тур передбачав перевірку знань з предметів професійно – теоретичної підготовки, а практичний тур складався з виконання цегляної кладки П – подібної конструкції за однорядною системою перев’язки, товщиною в 1,5 цеглини з вертикальними обмеженнями та розшивкою швів.

         При підготовці учнів до конкурсу були залучені викладач технології кам’яних робіт Лисенко О.М. та майстри в/н Крупцев О.О, Куліда А.О.

По завершенню конкурсу рішенням журі було визначено, що із шести учасників найкращі результати з професії продемонстрував учень групи Т-36 Метельський Віталій.

За підсумками конкурсу Віталій у квітні місяці візьме участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ.

Колектив педагогів та учнів вітає Метельського Віталія з перемогою.

Бажає успіхів, впевненості у своїх професійних вміннях!!!

misachnik1

misachnik2

misachnik3

misachnik4