Міс училище - 2017

30 листопада 2017 року на базі державного навчального закладу «Вище професійне училище №2 м. Херсона», відбувся конкурс                                      «Міс училище - 2017».

         Яскраве шоу молодості, краси та талантів шістьох чарівних дівчат, змагаючись у справедливій боротьбі за почесний титул "Міс училище-2017", продемонстрували численним глядачам та компетентному журі увесь свій артистизм, креативність, вишуканість та впевненість в собі.

У конкурсі "Українське дефіле" учасниці показали увесь колорит українського стилю, а також представили себе. Продемонстрували костюми та плаття офісного типу в конкурсі "Ділова жінка", а також презентували свої найкращі таланти.

Коронний номер приємно здивував журі, розкривши здібності конкурсанток. По-особливому пройшов конкурс "Господинька", в якому учасниці демонстрували оригінальність та креативність у приготуванні свого кулінарного шедевру.

Хвилю пристрасті любові і справжню насолоду подарували красуні глядачам у конкурсі "Світська вечірка". У цьому конкурсі дівчата передали всю свою витонченість та жіночність.

Всім дівчатам присвоєно різні титули: «Міс ерудиція», «Міс талант», «Міс креативність» та ін.. А корону училища 2017 отримала Єрьоміна Любов, учениця групи Т-10.

Перемогла найкрасивіша та най ерудована і, сподіваюсь, що дівчата й надалі будуть добиватися успіху.