Щоб стати справжнім майстром своєї справи, викладачеві або майстрові виробничого навчання потрібно постійно навчатися одне в одного. І найкращим приводом для цього повинен стати взаємообмін професійним досвідом,взаємонавчання,взаємовдосконалення виховної та викладацької діяльності.

У звязку з цим відповідно до річного плану роботи навчально – методичного центру ПТО у Херсонській області 18 жовтня 2017 року на базі ДНЗ» Вище професійне училище № 2 м. Херсона» відбувся майстер – клас для педагогічних працівників області, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників за професіями штукатур, маляр. Мета даного заходу полягала у підвищенні професійної майстерності педагогів – учасників майстер – класу в процесі активного педагогічного спілкування задля опанування досвіду роботи педагога – майстра.

Під час проведення майстер – класу голова методичної комісії будівельних дисциплін та професій Чередниченко С.Я. ознайомила колег з досвідом роботи колективу училища з питання впровадження інноваційних технологій у навчальний процес при підготовці будівельників (етапи впровадження технологій,закріплення учнями інновацій на виробничих об’єктах,результативність).

А однією з ефективних форм професійного навчання педагогів, а в подальшому і учнів, як майстер – клас поділилась досвідом роботи викладач професійно – теоретичної підготовки Чорна С.М., яка проінформувала слухачів про високодекоративне покриття – венеціанську штукатурку,сферу застосування, декоративність та різноманітність технік нанесення.

При проведенні майстер – класу відбулося навчання учасників конкретним навичкам, що становлять основу трансльованого педагогічного досвіду щодо технік нанесення венеціанської штукатурки

Завдяки проведеному заходу педагоги з інших навчальних закладів здійснили добір засобів і методів інноваційної діяльності для своїх ПТНЗ.