1 вересня 2017 року в ДНЗ «ВПУ №2 м. Херсона» відбулося свято Першовересня. На святковій лінійці, присвяченій Дню знань були присутні учні та їх батьки, педагоги та майстри виробничого навчання, гості. Звичайно, свято першого дзвоника, свято для всіх, але для 195 учнів-першокурсників, це свято величне. Вони вперше переступили поріг навчального закладу і відчули себе частиною великої училищної родини. На святі були присутні гості Косець Володимир Дмитрович, генерал-хорунжий Українського козацтва, отаман Херсонського полку та Петрушкевич Іван Іванович, провідний спеціаліст Херсонського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти, науки і молоді України, який п’ятий раз поспіль вручив директору училища Супруну О.Ф. кубок переможців Обласної спартакіади серед учнів ПТНЗ. Гості привітали учнів та педагогів з початком нового       2017-2018 навчального року.

Після лінійки для учнів І курсів у актовому залі відбувся перший урок на тему «Вивчай Європу – змінюй Україну – країна починається з тебе!», метою якого було сприяти усвідомленню учнями місця України серед інших країн, особливо Європи, акцентувати увагу на необхідність розширення знань про Україну, як можливого члена Євросоюзу, при цьому залишатися патріотом своєї країни. Після уроку керівники груп для своїх учнів-першокурсників провели екскурсію по училищу, познайомили їх з училищним музеєм, бібліотекою, спортивним містечком, майстернями та гуртожитком.

Третього вересня для учнів, які мешкають у гуртожитку пройшла спартакіада з різних видів спорту. Першокурсники та учні зі старших курсів познайомилися, показали свою фізичну підготовку, свої вміння та навички, тим самим готуючись до Обласної спартакіади серед учнів ПТНЗ області.

Вітаємо учнів, педагогів та батьків з початком навчального року! Бажаємо успіхів, гарних оцінок та натхнення!