Відповідно до додатково укладеної угоди до договору між Благодатницькою селищною радою Скадовського району та Державним навчальним закладом «Вище професійне училище №2 м. Херсона» учні групи Т-36 під керівництвом майстра виробничого навчання                   Ніколайцева М.Ю. продовжили курс виробничої практики на території селищної громади.

За два місяці напруженої практики учні виконали значний обсяг ремонтно-будівельних робіт,а саме: реставрацію фасаду Будинку культури, літньої сцени для виступу учасників художніх колективів села та імпровізованої зали під відкритим небом для глядачів,облаштування прибудинкової території.

У період виконання робіт учні разом з майстром виробничого навчання перед усіма мешканцями села продемонстрували високий рівень організації та культури праці,професіоналізм щодо виконання складних технологічних процесів з опорядження поверхонь,укладання тротуарної та керамічної плитки

Виконані роботи своїм зовнішнім виглядом прикрасили населений пункт.

А в цей час на базі навчально-виробничих майстерень училища учні груп, які навчаються за професією столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів під керівництвом майстра виробничого навчання Мацалковського О.В. виготовила для селищної ради 10 віконних блоків,               25 одиниць корпусних меблів(шафи для одягу, книг, ділових паперів, підставки для квітів); для дитячого садка-методичну стінку,офісний стіл.

Корпусні меблі також виготовлені на високому професійному рівні,які не відрізняються дизайном та якістю від меблів зроблених на спеціалізованих фабриках.

Вищевказані роботи задовольнили замовника на всі сто відсотків.

Це свідчить проте ,що учні навчального закладу підтвердили, у                ДНЗ «Вище професійне училище № 2 м. Херсона» педагогічні працівники готують кваліфікованих робітників високого ґатунку, які знають і уміють, як працювати з сучасними будівельними матеріалами, інструментами, обладнанням.