Традиції та досвід професіоналів.

 

         З метою обміну досвідом роботи між навчальними закладами професійно-технічної освіти, а саме: ДНЗ «ВПУ № 2 м. Херсона» та ДНЗ «ОЦ ПТО м. Одеси».

         26-27 травня 2017 року відбулася робоча зустріч педагогічних колективів на базі Одеського центру професійної підготовки за темою: «Управління професійно-технічним навчальним закладом та навчання професіям будівельної галузі в умовах інклюзії». Під час робочої зустрічі пройшло багато цікавих заходів. Сущенко Сергій Борисович, директор Одеського центру професійно-технічної освіти та його колектив гостинно зустрів гостей з ДНЗ «ВПУ № 2 м. Херсона» та ознайомив їх з навчально-матеріальною базою закладу. Заступник директора з НВР Александрова Світлана Олександрівна розповіла про напрямки розвитку інклюзивного освітнього середовища в їхньому закладі. Литвинюк Ольга Михайлівна ознайомила з роботою регіональних навчально-практичних центрів на базі ДНЗ «ОЦПТО» та їх вплив на рівень підготовки майбутніх висококваліфікованих робітників в будівельній галузі. Разом колективи             ДНЗ «ВПУ № 2 м. Херсона» та «ОЦ ПТО» відвідали архітектурно-будівельну виставку «Одеський дім».

         Колектив ДНЗ «ВПУ № 2 м. Херсона» висловлює щиру подяку за теплу зустріч колективу ДНЗ «ОЦ ПТО» та запрошує одеситів на продовження співпраці.