Інформація про День відкритих дверей у

Державному навчальному закладі

«Вище професійне училище №2 м. Херсона»

 

Близько сотні майбутніх абітурієнтів з Херсонських шкіл разом з вчителями 3 травня 2017 року завітали у державний навчальний заклад «Вище професійне училище №2 м. Херсона», щоб ознайомитися з професіями, яким тут навчають та з перших уст дізнатися про цьогорічну вступну кампанію. На заході були присутні школярі гімназії №1, ЗОШ №2, 4, 27, 33, 34, 47 та 53.

Відкрив офіційну частину Дня відкритих дверей директор ДНЗ «ВПУ №2 м. Херсона» Супрун О.Ф. У своєму виступі він розповів про загальні питання вступу до навчального закладу та про вимого до тих, хто мріє тут навчатися. Окрім того він дав інформацію про професії і про ті можливості, які отримує кожен його учень для навчання, саморозвитку та дозвілля.

На заході були присутні гості: Журженко Наталя Сергіївна, начальник відділу професійно-технічний навчальних закладів управління освіти Херсонської міської ради та Костриков Олександр Сергійович, випускник училища, переможець Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Штукатур» у 2006 році, офіційний дилер декоративного покриття «Сан Марко» у м. Херсон та м. Миколаїв, який на сьогоднішній день є одним із роботодавців училища.

У програмі Дня відкритих дверей була екскурсія по виробничим майстерням та класам спецдисциплін, під час якої, майбутні абітурієнти змогли познайомитися з матеріально-технічною базою училища. Також біля головного входу до ДНЗ «ВПУ №2 м. Херсона» проходили майстер класи з таких професій: «Штукатур», «Маляр», «Муляр», «Монтажник ГКК», «Столяр будівельний», «Лицювальник-плиточник», «Слюсар з ремонту автомобілів»., у яких мали змогу прийняти участь усі бажаючи, спробувати себе у різних професіях.

Для гостей була організована виставка наглядних стендів та технічної творчості і декоративно-прикладного мистецтва. Усі експонати були зроблені руками учнів, майстрів виробничого навчання та викладачів.

Усі учасники та гості залишилися задоволені заходом.