З 06.02 по 10.02.2017 на базі кабінету професійно-теоретичної підготовки

ДНЗ «ВПУ№2 м.Херсона» для учнів та педагогічних працівників був організований та проведений майстер – клас з впровадження у навчально-виробничий процес новітніх будівельних технологій та матеріалів, які виготовляє італійський завод «SAN MARCO».

         Матеріали, які виробляє завод – це матеріали найвищої якості, з низьким впливом на навколишнє середовище, безпечні як в нанесенні, так і в експлуатації.

         Матеріали з різноманітними напрямами використання:

  • для внутрішніх та зовнішніх робіт;
  • для формування фактури:
  • для захисту декоративного покриття.

Декоративні матеріали дозволяють створити внутрішній простір і екстер’єр будівель, у відповідності з уявленнями і фантазією людини надаючи особливу важливість персональності та унікальності.

Майстер – клас підготував та провів Костріков Олександр (випускник нашого училища, переможець Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії « Штукатур» ,2006 рік) разом зі своїми колегами з салону «ДЕКОР» , які взяли на себе всі витрати за матеріали та інструменти.

Завдяки сумісній праці учнів групи Т-39, які навчаються за професією

« Штукатур, монтажник ГКК, маляр» під керівництвом майстра виробничого навчання Василишеної І.В. та команди Кострікова О. був реставрований навчальний кабінет.

Адміністрація училища, педагогічні працівники та колектив учнів висловлюють найкращі слова подяки колективу «ДЕКОР» за змістовний , цікавий, професійний майстер - клас.

                Дякуємо Вам за ініціативу та дієву роботу.

Бажаємо колективу «ДЕКОР» професійного зростання, успіхів та здійснення задумів.

Всі бажаючі,які планують змінити інтер’єр свого житла,

звертайтесь до професіоналів з салону «ДЕКОР» ,

який знаходиться за адресою: м. Херсон ,вулиця 49-Гвардійської дивізії,         будинок 22-а ,телефон 066-777-4722