З метою запобігання поширенню ВІЛ-інфекції, наркоманії, алкоголізму та тютюнопаління, з 12.12.2016 по 16.12.2016 року Державним навчальним закладом «Вище професійне училище №2 м. Херсона» разом з Херсонським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено «Тиждень безпечної поведінки» серед учнів навчального закладу.

Для участі у зазначеному заході були запрошені спеціалісти служб у справах дітей, представники районних кримінально-виконавчих інспекції, лікарі-наркологи.

Так 12.012. 2016 року до закладу завітали старший інспектор Комсомольського РВ м.Херсона КВІ УДПтСУ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі Стрельніковій А.С. та фахівець з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації Дмитерко Н.Г. та провели лекцію «Профілактика правопорушень серед учнівської молоді».


 

13.12.2016 р. ДНЗ «ВПУ№2 м.Херсона» зустрічав Міжнародну антинаркотичну асоціацію, які розповіли молоді про негативний вплив наркотиків на організм людини, наслідки вживання наркотиків.

 

 

14.12.2016 р. учні навчального закладу зустрічалися з Патрульною поліцією. Лейтенанти поліції Кований Андрій та Вишневський Денис провели лекцію «Про роботу патрульної поліції м. Херсона».

 

В четвер 15.12.2016 р. лекцію з теми: «Діти в складних життєвих обставинах» для учнів училища провели представники Служби у справах дітей Суворовського району та Міського центру допомоги дітям.

 

16.12.2016 р. у ДНЗ «ВПУ №2 м.Херсона» відбулася лекція «Вплив наркотичних речовин на здоров’я людини, та її наслідки», яку провів лікар-нарколог Савчук Валентин Миколайович.