Відповідно до наказу «Про план заходів з підготовки та проведення Всеукраїнського тижня права», затвердженого Головою Херсонської обласної державної адміністрації від 28 вересня 2016 року №39/12 на базі ДНЗ «ВПУ №2 м. Херсона» відбувся Всеукраїнський тиждень права з 5 по 9 грудня 2016 року.

Одним з дієвих способів звернути увагу учнів на взаємопов’язаність і необхідність знань, які вони отримують у навчальному закладі, дати їм змогу поглянути на навчальні предмети не як на сукупність правил, а як на щось живе, що постійно розвивається, є проведення предметного тижня.

Мета формування у молодих громадян України поваги до прав людини, здатності реалізувати свої права,  обов'язки і свободи, поважаючи при цьому права і свободи інших громадян, також діяти відповідно до власних переконань і цінностей.

В рамках Тижня було проведено презентаційну лінійку, конкурс учнівських малюнків «Право очима учнів», Юридичну гру «Юридичний футбол», розгадування кросвордів, ребусів на правову тематику, соціологічне опитування «Діти та молодь про свої права», виставка правової літератури, тренінг «Учні мають знати свої права», Всеукраїнський урок «Права людини». На останок Тижня було підраховано бали та визначено активних учасників.

Загалом  активну участь у проведені Всеукраїнського тижня права взяли чи не всі учні навчального закладу, тематика даних заходів стосувалася всіх їх без винятку.

Запропоновані заходи дозволили сформувати в учнів правові почуття, активну позицію у правовій сфері; виробити навички і звички правомірної поведінки; подолати в свідомості помилкові погляди та переконання, негативних навичок і звичок поведінки.

Передусім, вважаємо за необхідне, висловити вдячність адміністрації навчального закладу та класним керівникам за підтримку в організації Всеукраїнського тижня права.