Інформація

державного навчального закладу

«Вище професійне училище №2 м. Херсона»

про проведення місячника безпеки життєдіяльності

 

На виконання наказу управління освіти і науки Херсонської міської ради №278 від 26.08.2016 р. у закладі видано наказ № 296 від 07.09.2016 р. та розроблено заходи «Про проведення місячника безпеки життєдіяльності у ДНЗ «ВПУ №2 м. Херсона». Протягом вересня - жовтня у навчальному закладі максимальна кількість учнів – 569 осіб була залучена до проведення місячника.

Учням І курсу було проведено вступні інструктажі щодо дотримання правил безпеки під час навчально-виховного процесу та у побуті. Учням груп, які проходять виробничу практику у навчально-виробничих майстернях та на виробничих об’єктах міста було проведено цільові інструктажі.

Фельдшер училища Нікулін А.П. здійснив перевірку усіх медичних документів учнів та їх медичні огляди.

Протягом місячника інженером з охорони праці Гордієнком Ю.Г., перевірено куточки з безпеки життєдіяльності. Викладачі та майстри в/н дообладнали куточки пам’ятками - правилами поводження з вибухонебезпечними предметами, правила поводження у надзвичайній ситуації, правила поведінки у побуті: у гуртожитку, вдома.

Протягом вересня поточного року проведені перевірки дотримання вимог правил охорони праці учнями училища у навчально-виробничих майстернях та виробничих об’єктах міста, проведено 6 оперативних контролів майстерень училища разом з майстрами в/н на предмет наявності сигнальних кольорів і знаків безпеки та правильності і своєчасності проведення інструктажів з учнями.

У навчальних групах ДНЗ «ВПУ №2 м. Херсона» проведено цикл бесід з учнями щодо: - поводження з вибухонебезпечними предметами;                                - попередження отруєння грибами; - недопущення порушень правил дорожнього руху.

Постійно заступником директора з ВР Суворовою О.І., соціальним педагогом Супрун Ю.Ю., керівниками груп проводяться бесіди профілактичного характеру щодо попередження алкоголізму та вживання наркотичних речовин серед учнів училища.

         Заплановано проведення загальноучилищних виховних годин з тем:

- «Наркотики та їх вплив» (19.10.2016 р.) – відповідальна соціальний педагог Супрун Ю.Ю.;

- «Уникнення ураження мінами і вибухонебезпечними предметами» (17.11.2016 р.) – відповідальний викладач предмету «Захист Вітчизни» Руденко Ю.В.;

- «Безпека життєдіяльності у побуті» (24.11.2016 р.) - відповідальна           викладач Бурдюгова Н.А.

         У цьому навчальному році запроваджено щотижневі тематичні п’ятихвилинки на класних годинах (щоп’ятниці) щодо попередження травматизму учасників навально-виховного процесу.