ЗАКЛЮЧНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ

З ПРОФЕСІЇ «ЛИЦЮВАЛЬНИК-ПЛИТОЧНИК»

 

23-27 травня 2016 року на базі ДНЗ «ВПУ №2 м. Херсона» відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних закладів з професії «Лицювальник-плиточник».

У конкурсі взяли участь переможці ІІ етапу (обласного) конкурсу, представники з кожної області України та міста Києва, усього 25 учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Нашу область представляв Резвих Вадим, учень групи Т-36 державного навчального закладу «Вище професійне училище №2 м. Херсона», переможець ІІ етапу.

Три дні змагалися кращі з найкращих 25-ох професійно-технічних навчальних закладів України – щиро закоханих у свою професію. Вони були наполегливі, терплячі, працьовиті. Ніхто з них не зійшов з дистанції. Впевнено йшов до мети.

Члени журі, протягом усього конкурсу майже не відходили від конкурсантів, спостерігаючи за ними, відмічали їх професіоналізм, практичні навики, виставляли бали. А після довгого обговорення визначили переможців.

Учні ДНЗ «ВПУ №2 м. Херсона» 12 років приймають участь у Всеукраїнських конкурсах фахової майстерності і 11 разів отримували переможні місця: двічі були першими, тричі – другими, шість разів були третіми. І цей рік не став виключення. Одинадцятий раз переможне місце нам здобув наш учень, Резвих Вадим, учень групи Т-36, який посів ІІ місце. З невеликим відривом, лише у 0,4 бали, Вадим поступився представнику Миколаївської області, нашому земляку з м. Гола Пристань - Гуд Олегу.

Резвих Вадима нагороджено Дипломом ІІ ступеня, цінними призами і хлопець отримав право на відзначення стипендією Президента України, яку отримає вже 1 липня 2016 року.

І ще раз державний навчальний заклад «Вище професійне училище № 2 м. Херсона» довело, що тут навчають та виховують справжніх професіоналів з будь якої професії, і що не дарма навчальний заклад входить до 100 найкращих училищ Україні і у 10 кращих училищ України будівельного профілю.

Ми щиро вітаємо Вадима та бажаємо йому успіхів.