26-27 квітня 2016 року на базі ДНЗ «ВПУ №2 м. Херсона» відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «лицювальник-плиточник».

У конкурсі взяли участь учні з 4-х професійно-технічних навчальних закладів Херсонщини: ДПТНЗ «Новокаховське вище професійне училище», ВПУ №17 м. Генічеська, ПТУ №22 смт. Велика Лепетиха та ДНЗ «ВПУ №2 м.Херсона»

Наш навчальний заклад представляв Резвих Вадим, учень групи Т-36, який старанно готувався тренувався до конкурсу.

Два дні змагалися кращі з найкращих 4х навчальних закладів – щиро закоханих у свою професію. Вони були наполегливі, терплячі, працьовиті. Ніхто з них не зійшов з дистанції. Впевнено йшов до мети.

Члени журі, протягом усього конкурсу майже не відходили від конкурсантів, спостерігаючи за ними, відмічали їх професіоналізм, практичні навики, виставляли бали.

Але конкурс є конкурс, і в ньому є переможець. З невеликим відривом у декілька балів переміг наш учень, Резвих Вадим. Хлопець тримався трохи невпевнено, але зумів побороти свої переживання та здобути перемогу. Лише у перший день змагання, у І конкурсі на укладання тротуарної плитки, Вадим випередив своїх суперників та закінчив на півтори години раніше.

Тепер у Вадима стоїть ще більш важливе завдання – перемогти у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «лицювальник-плиточник», який пройде вже 23-27 травня 2016 року на базі знову таки ж державного навчального закладу «Вище професійне училище №2 м. Херсона».

Ми щиро вітаємо Вадима та бажаємо йому успіхів і обов’язково досягти своєї мети – перемоги у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «лицювальник-плиточник».