ФІНАЛ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «УЧЕНЬ РОКУ-2015»

         24 листопада 2015 року на базі Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 2 м.Херсона» відбулася урочиста церемонія вручення нагороди «Вогонь Прометея» переможцям обласного конкурсу «Учень року». Цей захід відбувся вперше в Херсонській області. На святі відбулася інаугурація нового президента учнівського самоврядування області, яким став Проскуренко Дмитро, учень групи № 37 ДНЗ «ВПУ № 2 м.Херсона».

      «Учнем року 2015» у номінації «Професіонал» став наш учень Тригуб Ростислав та отримав нагороду «Вогонь Прометея», який навчається за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» (керівник групи Лисенко О.М.).        Хлопець відповідально ставиться до оволодіння спеціальністю та підвищення кваліфікації з професії «Штукатур». Лише за останній рік отримав перемоги у конкурсах різних рівнів, у тому числі на обласному конкурсі з фахової майстерності серед учнів професійно-технічних начальних закладів з професії «Штукатур». У 2015 році посів І місце у Всеукраїнському конкурсі з фахової майстерності серед учнів професійно-технічних начальних закладів з професії «Штукатур» на рівні країни.    

Вітаємо переможця Тригуба Ростислава та новообраного президента учнівського самоврядування Проскуренка Дмитра з інаугурацією.