Святкування Дня захисника України у ДНЗ «ВПУ№2 м.Херсона»

   В училищі з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, для піднесення бойового подвигу було проведено цикл виховних заходів до Дня захисника України.

• 08.10.2015 р. з учнями ІІ-І\/ курсів по групам пройшли тематичні години спілкування, присвячені Дню захисника України

• Протягом тижня з 08.10.2015 р. по 16.10.2015 р. в училищній бібліотеці була оформлена виставка книг, друкованої продукції, фото. На ній представлені розділи «Сила нескорених», «Герої не вмирають» (інформація про загиблих воїнів АТО з Херсонщини), «Вони захищають Україну» (педагогічні працівники училища – учасники антитерористичної операції);.

• Година спілкування з мешканцями гуртожитку 09.10.2015 р.

• Загально-училищна виховна година для учнів І курсів «Козацтво сьогодення. Міфи та реалії», яка відбулася 09.10.2015 року в актовому залі.

• 13. 10. 2015 р. у ВПУ№2 відбулося загально-училищне свято до Дня захисника України, Дня козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці.

   Вже протягом багатьох років в училище живе і діє козацький ліцей ім. Богдана Хмельницького при громадській організації «Українське козацтво», тому ці свята для нас стали вже традиційними. На святі були присутні представники Українського козацтва Херсонського коша, отець Димитрій та отець Роман з Кресто-Воздвіженського храму м.Херсона , які благословили учнівський та педагогічний колективи.    На заході відбулася традиційна посвята учнів в козаки (новоприйнятого контингенту – 70 дітей), За активну роботу з молодими козаками-учнями окремим офіцерам козакам було присвоєно чергове офіцерське звання, та звання вістуна кращим козакам куреня імені Богдана Хмельницького.