2 жовтня 2015 року в ДНЗ «ВПУ №2 м. Херсона» відбулося свято, присвячене 75-річчю професійно-технічної освіти та Дню освіти.

За майже 45 років існування училище має позитивні результати роботи. Так, навчальний заклад входить до сотні найкращих професійно-технічних закладів освіти, за час свого існування підготувало більше 12 000 професійних будівельників. Завдяки невтомній праці педагогів та майстрів виробничого навчання наші учні неодноразово здобували перемоги на обласних та Всеукраїнських фестивалях, за 11 років 10 раз ставали переможцями Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності, мають високий рівень спортивних досягнень, мають успіхи в громадській діяльності та навчанні.

На святі були присутні почесні гості – Задніпряний Андрій Вікторович, заступник голови Суворовської Ради у м. Херсон, який привітав та вручив подяки і грамоти педагогам. Також були запрошені представники роботодавців: Баум Леонід Олександрович – директор будівельно-монтажного управління №1 «Херсонбуду», Міщанінцев Олександр Миколайович – головний інженер «Будмеханізація», випускник училища 1989 року, Лапицький Анатолій Григорович – начальник дільниці «Будмеханізація», які теж привітали педагогічний та учнівський колективи з професійними святами.

Дирекція навчального закладу нагородила Подяками та ювілейними почесними медалями ветеранів професійно-технічної освіти, які більше 25 років присвятили цій складній, але такій важливій роботі.

75-1